Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Stypendia dla uczniów SOSW w Braniewie

W dniu 15.10. 2015r. podczas uroczystego apelu z okazji Dnia  Komisji Edukacji Narodowej  Pani Monika Kowiako - Prezes Stowarzyszenia Oligare poinformowała obecnych,

że na wniosek Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie Doroty Wiśniewskiej Stowarzyszenie przyznało trzy stypendia naukowe dla uczniów naszej placówki. Najlepszymi z najlepszych okazali się:

1.  Mirosław Maksyśko – otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015, przepracowanie na rzecz szkoły ponad 100 godzin oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

2. Mateusz Dawidow- otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015  oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

3. Paweł Woźniak - otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015 oraz zdobycie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym.

Stypendia wręczyła uczniom Pani Dyrektor Ośrodka wraz ze Starostą Powiatu Braniewskiego  Panem Leszkiem Dziągiem.

Całej trójce składamy serdeczne gratulacje !!!