Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

Stypendia dla uczniów SOSW w Braniewie

W dniu 15.10. 2015r. podczas uroczystego apelu z okazji Dnia  Komisji Edukacji Narodowej  Pani Monika Kowiako - Prezes Stowarzyszenia Oligare poinformowała obecnych,

 

 

że na wniosek Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie Doroty Wiśniewskiej Stowarzyszenie przyznało trzy stypendia naukowe dla uczniów naszej placówki. Najlepszymi z najlepszych okazali się:

1.  Mirosław Maksyśko – otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015, przepracowanie na rzecz szkoły ponad 100 godzin oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

2. Mateusz Dawidow- otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015  oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

3. Paweł Woźniak - otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015 oraz zdobycie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym.

Stypendia wręczyła uczniom Pani Dyrektor Ośrodka wraz ze Starostą Powiatu Braniewskiego  Panem Leszkiem Dziągiem.

Całej trójce składamy serdeczne gratulacje !!!

 

zobacz  zdjęcia