Aktualności

79. rocznica agresji ZSRR na Polskę

W naszym Ośrodku harcerze z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Promyk”: Patrycja Frankowska, Daniel Lisowski, Magdalena Ptak oraz Kornel Kozłowski, podczas lekcji historii odczytali krótką informację o tym tragicznym wydarzeniu zapisanym na kartach historii naszej ojczyzny.

 

Więcej…

Informacja dla rodziców - spotkania

DRODZY  RODZICE !

 

Zapraszamy Państwa na spotkania nauczycieli i terapeutów dotyczące rozwoju, funkcjonowania i postępów edukacyjnych Waszych dzieci.

 

W spotkaniach uczestniczą nauczyciele uczący, terapeuci, pedagog, psycholog, wychowawcy grup oraz świetlicy.

 

W dniach 17.09 – 20.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia.

 

W dniach 24.09 – 27.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych.

 

Więcej…

Stypendia dla uczniów SOSW w Braniewie

W dniu 15.10. 2015r. podczas uroczystego apelu z okazji Dnia  Komisji Edukacji Narodowej  Pani Monika Kowiako - Prezes Stowarzyszenia Oligare poinformowała obecnych,

 

 

że na wniosek Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie Doroty Wiśniewskiej Stowarzyszenie przyznało trzy stypendia naukowe dla uczniów naszej placówki. Najlepszymi z najlepszych okazali się:

1.  Mirosław Maksyśko – otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015, przepracowanie na rzecz szkoły ponad 100 godzin oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

2. Mateusz Dawidow- otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015  oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

3. Paweł Woźniak - otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015 oraz zdobycie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym.

Stypendia wręczyła uczniom Pani Dyrektor Ośrodka wraz ze Starostą Powiatu Braniewskiego  Panem Leszkiem Dziągiem.

Całej trójce składamy serdeczne gratulacje !!!

 

zobacz  zdjęcia