Aktualności

Wycieczka do Stegny 2018

Dnia 13  czerwca 2018 uczniowie klasyi III b  Gim. zt.i I pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Od razu po przyjeździe udali się na pyszne lody, a następnie spacerkiem nad morze. 

 

Więcej…

Powiatowa konferencja: „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”

W dniu 25.05.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie została zorganizowana konferencja powiatowa „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”.

 

Więcej…

Stypendia dla uczniów SOSW w Braniewie

W dniu 15.10. 2015r. podczas uroczystego apelu z okazji Dnia  Komisji Edukacji Narodowej  Pani Monika Kowiako - Prezes Stowarzyszenia Oligare poinformowała obecnych,

 

 

że na wniosek Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie Doroty Wiśniewskiej Stowarzyszenie przyznało trzy stypendia naukowe dla uczniów naszej placówki. Najlepszymi z najlepszych okazali się:

1.  Mirosław Maksyśko – otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015, przepracowanie na rzecz szkoły ponad 100 godzin oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

2. Mateusz Dawidow- otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015  oraz zdobycie I miejsc w Wojewódzkich Konkursach Kulinarnych.

3. Paweł Woźniak - otrzymał stypendium za bardzo wysoką średnią ocen w roku 2014/2015 oraz zdobycie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym.

Stypendia wręczyła uczniom Pani Dyrektor Ośrodka wraz ze Starostą Powiatu Braniewskiego  Panem Leszkiem Dziągiem.

Całej trójce składamy serdeczne gratulacje !!!

 

zobacz  zdjęcia