Pod koniec lutego uczniowie wzięli udział w ostatnich zajęciach realizowanych w ramach programu „Dziel się Uśmiechem”. Koordynatorem akcji na terenie Ośrodka jest Alicja Solińska, Halina Frączek, Marzena Sieniawska. Zajęcia przeprowadziła pielęgniarka szkolna – Beata Tuptońska.

Podczas lekcji omówiono rolę i funkcje zębów oraz zwrócono uwagę na potrzebę dbania o zęby od najmłodszych lat. Podczas spotkania przybliżono uczniom funkcję śliny i omówiono jej związek z dbaniem o zęby. Przypomniano o konieczności regularnych kontroli uśmiechu w gabinecie stomatologicznym i zachęcano uczniów do mycia zębów lub żucia bezcukrowej gumy po każdym posiłku.

Alicja Solińska

moje zeby 1moje zeby 2moje zeby 3moje zeby 4moje zeby 5moje zeby 6moje zeby 7moje zeby 8moje zeby 9moje zeby 10moje zeby 11moje zeby 12moje zeby 13moje zeby 14moje zeby 15moje zeby 16moje zeby 17