Dzień Ziemi to międzynarodowe święto, przypominające nam, o tym, że o naszą planetę i jej dobro musi dbać każdy z nas. Zapraszamy więc uczniów naszego Ośrodka do udziału w konkursie plastycznym pt. „MOJE EKOMIASTO”.

Zadaniem uczestników jest stworzenie makiety z wykorzystaniem różnorodnych materiałów odpadowych i przyrodniczych. Do wykonania pracy można użyć: papieru, kartonów, butelek, korków, puszek i innych materiałów np. drewienek, kamyków. Skorzystajcie również z farb, kredek, kleju, taśmy klejącej, sznurka, bibuły.

Zaplanujcie swoje wymarzone miasto. Zbudujcie domy, bloki, ogrody i parki. Nie zapomnijcie o mieszkańcach: ludziach i zwierzętach. Pamiętajcie o umieszczeniu koszów na odpady, wiatraków, paneli słonecznych na dachach lub w ogrodzie. Tworzymy EKOMIASTO!

Wykonajcie zdjęcie swojej pracy i prześlijcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin zgłoszenia prac: do 20.04.2021 r.

Przewidziane nagrody w następujących kategoriach:

• Szkoła Podstawowa, klasy I-IV
  • Szkoła Podstawowa, klasy V-VIII
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy, klasy I-III.

Organizatorzy: Marzena Sieniawska, Marzenna Boryczka, Katarzyna Wnorowska- Pietrzak.

Marzena Sieniawska