Uczniowie realizujący międzyszkolny program „ Poznaj mnie, moje miasto i najbliższą okolicę” po raz kolejny wzięli udział w spotkaniu online z uczniami SOSW nr 1 w Elblągu.

Podczas spotkania odbyliśmy wirtualną wycieczkę do Muzeum Ziemi Braniewskiej, dzięki której mogliśmy poznać zbiory i eksponaty tam zgromadzone. W poszczególnych salach muzeum znajdują się pojedyncze ślady przeszłości naszego miasta. Zadanie plastyczne, które wykonali uczestnicy zajęć polegało na zrobieniu plakatów zachęcających do odwiedzenia tego ciekawego miejsca. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli się spotkać i odwiedzić Muzeum na żywo.

Dorota Badowska
Anna Drozdowska