W Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek klasa III szkoły podstawowej odbyła kolejne spotkanie on-line z książką. Pani Małgosia z czytelni dla dzieci zachęcała uczniów do czytania , pokazała ciekawe książki, zaprezentowała ilustrowane karty legendy ,,O smoku Wawelskim”- czyli teatrzyk Kamishibai. Nie zabrakło również ruchowych wygibasów przez ekran, rytmicznych sylabowych pokazywanek, rozmów na temat legendy .

Następnie przyszedł czas na działania plastyczne w oparciu o zaprezentowany tekst. Zajęcia wpisują się w realizację projektu ,, W bajecznym świecie książek”.

Marzenna Boryczka