Odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizacji międzyszkolnego programu „ Poznaj mnie, moje miasto i najbliższą okolicę”. Nasi koledzy z Elbląga zaproponowali nam wirtualny spacer po Muzeum Archeologicznym znajdującym się w ich mieście. Następnie nasi uczniowie wykonali plakat zachęcający do odwiedzenia Elbląga.

Tym razem połączyliśmy się za pomocą aplikacji WhatsApp. Bardzo tęsknimy za spotkaniami na żywo z naszymi przyjaciółmi i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będzie to nareszcie możliwe.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska

1. Mateusz Cylupa nakleja zdjęcia na plakat2. part00000183. Uczniowie prezentuję plakatMarta Gilewicz rozmawia z naszymi uczniamiOliwier Brzeski podpisuje plakatOliwier Brzeski wykonał napis na plakaciepart0000012 1part0000017Uczniowie kl. I ZTi III pdp biorący udział w zajęciachUczniowie kl. I ZT i IIIPDP podczas zajęćUczniowie rozmawiają z kolegami z Elbląga za pomocą aplikacji WhatsAppWiktoria Latoszewska rozmawia z naszymi uczniami