Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w zajęciach warsztatowych pod hasłem „ Bezpieczne wakacje”. Na początek obejrzeli prezentację multimedialną, a następnie wysłuchali pogadanki dotyczącej zasad bezpieczeństwa na wakacjach. Poznali także numery alarmowe, które mogą okazać się niezbędne w różnych niebezpiecznych sytuacjach. W dalszej kolejności wspólnie wykonali plakaty dotyczące bezpiecznych wakacji . Plakaty zostały umieszczone w widocznym miejscu, tak aby przypominały o tym, jak należy zachowywać się podczas wakacyjnych dni.

Ponieważ pamięć jest zawodna, wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali wydrukowane zasady bezpieczeństwa i numery telefonów alarmowych. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym dzięki uprzejmości naszych sponsorów. Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska, Monika Kołodziejczak

1. Uczniowie PDP biorący udział w zajęciach2. Mateusz Cylupa przykleja obrazki3. Uczniowie PDP prezentują zasady bezpieczeństwa i numery alarmowe2021062Uczniowie PDP oglądają prezentacjęUczniowie PDP podczas prezentacjiUczniowie podczas prezentacjiŻaneta Niewiadomska wykonuje napis na plakacie