Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Informacja dla uczniów oraz rodziców/opiekunów o miejscu realizacji obowiązku szkolnego

informujemy, że od 1 września 2017r. miejscem realizacji obowiązku szkolnego w Szkole Podstawowej Specjalnej w Braniewie jest:

- dla uczniów rozpoczynających naukę w klasach I-VI budynek przy ul. Moniuszki 22 E

- dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie VII budynek przy ul. Rzemieślniczej 4.

Dyrekcja Ośrodka