Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Konkurs czystości w grupach opiekuńczo-wychowawczych

Konkurs czystości grup op-wych za rok 2016/17 został rozstrzygnięty. W całorocznym konkursie brało udział 5 grup op-wych, razem 11 pokoi mieszkalnych.

Czystość sypialni sprawdzana była raz w miesiącu, bez uprzedniej informacji, przez panią pielęgniarkę, panią dyrektor i panią kierownik grup op-wych.
Punktacja przyznawana była od 0 do 5.
Po zsumowaniu punktacji i zestawieniu wyników za wszystkie miesiące okazało się, że najwięcej punktów (maksymalną ilość) zdobyły 2 pokoje z V grupy dziewcząt i 2 pokoje z II grupy chłopców. Kolejne miejsce z wynikiem 39 punktów zajęła I grupa chłopców i IV grupa dziewcząt, pokój 12 z 38 punktami i pokój 13 z 36 punktami. Najgorzej w tej konkurencji wypadła grupa III chłopców otrzymując po 28 punktów pokój nr 22 i 23.
Po konsultacjach z wychowawcami pracującymi w poszczególnych grupach, wyłonione zostały osoby najbardziej dbające o porządek.
 I tak nagrodzono:

• Anitę Niewiadomską
  • Malinę Wejnert
  • Anię Ostapiuk
  • Dawida Więcierzewskiego
  • Mateusza Cylupę
  • Mateusza Kułdosza
  • Tomka Właszyna
  • Piotrka Kajtaniaka

Jak widać na zdjęciu, życie w czystości i porządku wprowadza ludzi w dobry nastrój.....czego życzymy wszystkim mieszkańcom grup opiekuńczo-wychowawczych.

Małgorzata  Krakowska-Turkiewicz