Dnia 15.09.2021r. uczniowie kl. I-III SP obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”.

Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu zorganizowano wiele działań, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim była kropka. Wspólnie oglądaliśmy film „The Dot”. Następnie uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli kropkowe dzieła sztuki.

Monika Kołodziejczyk

kropka 1kropka 2kropka 3kropka 4kropka 5kropka 6kropka 7kropka 8kropka 9kropka 10kropka 11kropka 12kropka 13