Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. To właśnie w tym dniu mały jubilat znajduje się w centrum uwagi bliskich mu osób.

Dnia 15 września 2021 swoje 9-te urodziny obchodził Oliwier z klasy I-II sp.zt. Koledzy wspólnie z paniami zaśpiewali jubilatowi „ Sto lat”, złożyli życzenia zdrowia, uśmiechu i radości oraz wręczyli drobny upominek. Mama Oliwiera zadbała o to , aby na stole pojawił się urodzinowy tort ze świeczką oraz inne łakocie. Były również kolorowe balony i czapeczki. Po słodkim poczęstunku dzieci bawiły się w rytm swoich ulubionych piosenek. Jeszcze raz życzymy Oliwierowi wszystkiego najlepszego.

Dorota Badowska

20210915 130019Oliwier Brzeski i Konrad Kozłowski podczas spotkaniaOliwier Brzeski i Konrad Kozłowski podczas urodzinowej imprezyOliwier Brzeski zdmuchuje świeczkę na torcieUczniowie kl. I II zt.sp. podczas zabawyUczniowie kl. I II zt. sp. jedzą tort urodzinowyUczniowie kl. I II zt. sp. podczas imprezyUczniowie kl. I II zt. sp. podczas zabawy