Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Apel inaugurujący rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września 2017r. o godz. 9.00 zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018. W apelu udział wzięli przybyli goście: Władysław Hruszka - Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego oraz podinsp. Anna Kos  Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Pani dyrektor Ośrodka Dorota Wiśniewska  powitała gości, uczniów, licznie przybyłych rodziców oraz nauczycieli i pracowników Ośrodka. Pan Władysław Hruszka odczytał  list  od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego,  a Pani podinsp. Anna Kos od Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Wice dyrektor Pan Jarosław Dobrowolski zapoznał  uczestników apelu z  wychowawcami poszczególnych klas. Pani dyrektor życzyła wszystkim  sukcesów i  wytrwałości  w nowym roku szkolnym. Na tym zakończono apel rozpoczynający rok szkolny 2017/2018.