Informacja - podręczniki

Informujemy, że  wykaz  podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych obowiązujący w Ośrodku w roku szkolnym 2018/2019 znajduje się na pewien czas w zakładce "Ogłoszenia dyrektora".

Fotoreportaż z zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Fotoreportaż  z  zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Apel inaugurujący rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września 2017r. o godz. 9.00 zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018. W apelu udział wzięli przybyli goście: Władysław Hruszka - Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego oraz podinsp. Anna Kos  Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie.

Pani dyrektor Ośrodka Dorota Wiśniewska  powitała gości, uczniów, licznie przybyłych rodziców oraz nauczycieli i pracowników Ośrodka. Pan Władysław Hruszka odczytał  list  od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego,  a Pani podinsp. Anna Kos od Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Wice dyrektor Pan Jarosław Dobrowolski zapoznał  uczestników apelu z  wychowawcami poszczególnych klas. Pani dyrektor życzyła wszystkim  sukcesów i  wytrwałości  w nowym roku szkolnym. Na tym zakończono apel rozpoczynający rok szkolny 2017/2018.