Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Szkolne Koło Wolontariatu

Od września 2017r  w  Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Braniewie rusza

Szkolne Koło Wolontariatu.

Wolontariuszem może zostać uczeń , który skończył 13 lat, rodzic, opiekun prawny, nauczyciel.

Wolontariat – to dobrowolna, bezpłatna, świadoma działalność na rzecz innych.

Wolontariusz – to ktoś, kto dobrowolnie bez wynagrodzenia, świadomie działa na rzecz innych, nie będących jego bliskimi.

Serdecznie zapraszamy. Przyłącz się do nas !!!

Najbliższe spotkanie już wkrótce !!!

Koordynatorzy: Ewa Żyłaniec, Barbara Wolak