Kolorowy potwór nie wie, co się z nim dzieje. Wszystkie jego emocje się poplątały. Sam już nie wie, co właściwie czuje! Trzeba mu szybko pomóc to zrozumieć. Ta prosta i zabawna historia przedstawiona w książce „Kolorowy potwór” autorstwa Anny Llenas stałą się inspiracją do przeprowadzenia zajęć bibliotecznych w klasie IV i V ZT.

Przygody tytułowego potwora wprowadziły uczniów w fascynujący świat emocji. Podczas warsztatów badali, eksperymentowali i oswajali podstawowe emocje, przy okazji dobrze się bawiąc.

Dorota Żachowska

1. Martyna Bogdańska podczas zajęć2. Aleksandra Kopczyńska i Filip Wiśniewski podczas zajęć3. Bartosz Okrój podczas pracy4. Patryk Marczak i Filip Wiśniewski podczas pracy20210923 09274320210923 092803Aleksandra Kopczyńska i Patryk Marczak podczas zajęćIzabela Weknert i Bartosz Okrój podczas warsztatówUcznioie klasy IV ZT podczas wykonywania maskotekUczniowie klasy IVZT podczas pracyUczniowie klasy IV i V ZT prezentują wykonane praceUczniowie klasy IV ZT podczas warsztatów