W tym roku szkolnym nasza świetlica , przystąpiła do OGÓLNOPOLSKIEJ ŚWIETLICOWEJ WYMIANY POCZTÓWKOWEJ.
Zasada tej akcji polega na wysyłaniu kartek pocztowych z pozdrowieniami do świetlic z różnych zakątków Polski, biorących udział w zabawie.

Wymiana pocztówkowa to nie tylko wspaniała zabawa, ale także doskonały sposób na zainteresowanie dzieci geografią i kulturą innych regionów. To również doskonała okazja aby nawiązać nowe znajomości, poznać zasady działania poczty, nauczyć się prawidłowego adresowania i redagowania pozdrowień .
Napisaliśmy i wysłaliśmy już kilkanaście pocztówek i otrzymaliśmy już pierwsze.
Czekamy z niecierpliwością na kolejne.

Krystyna Wierzbicka-Bieniuk

pocztowka 1pocztowka 2pocztowka 3pocztowka 4pocztowka 5pocztowka 6pocztowka 7pocztowka 8pocztowka 9pocztowka 10pocztowka 11pocztowka 12pocztowka 13pocztowka 14pocztowka 15pocztowka 16