6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

6 grudnia to jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku - w tym dniu do wszystkich dzieci jak i dorosłych przychodzi Święty Mikołaj. Tak było między innymi w naszym Ośrodku. Wolontariuszki Szkolnego Koła „Dar serca” Asia i Patrycja wcieliły się w rolę Świętego Mikołaja, odwiedziły wszystkich uczniów, obdarowując ich słodyczami.
Przybycie Świętego Mikołaja wywołało wśród dzieci wielkie poruszenie. Nawet ci, którzy podchodzili do sprawy z pewnym niedowierzaniem czy podejrzliwością rozpromienieli radością na widok sympatycznego gościa z długą białą brodą. Wszyscy nasi uczniowie (chyba byli grzeczni przez cały rok) bo Mikołaj nie pominął nikogo, każdy otrzymał coś słodkiego i świąteczne życzenia. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć z Mikołajem, które przedstawiamy w galerii.

Koordynatorzy szkolnego Koła Wolontariatu: Agnieszka Markowska, Barbara Wolak