Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Mikołajkowa niespodzianka

Jak  tradycja nakazuje  w dniu swoich imienin Mikołaj rozdaje  prezenty. Wychowanków naszego Ośrodka również odwiedził oczekiwany przez długi czas dostojny gość.

Jak co roku „Mikołajem” okazała się Pani Dyrektor Ośrodka.  Ufundowała  młodszym wychowankom  udział  w przedstawieniu  świątecznym pt. „W tajemniczej krainie krasnali” w wykonaniu  artystów teatru  „Duduś”  z Łodzi. Starsi wychowankowie zaproszeni zostali do Braniewskiego  Centrum Kultury  na  film  „Listy do M”.