Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Mikołajki Samorządu Uczniowskiego i Szkol. Koła Wolontariatu 2017

6 grudnia 2017 r.  do wszystkich klas i gabinetów zawitał Mikołaj wraz ze swoją świtą. W tym roku rozdawał upominki przygotowywane przez poszczególne klasy.

O  taką  formę  podarunków zadbał  Samorząd  Uczniowski  pod opieką  pani

Marioli Wiśniewskiej oraz Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką pani Barbary Wolak i Ewy Żyłaniec.

W tym  magicznym, mikołajkowym dniu  nie mogło zabraknąć  upominków również dla naszych  nauczycieli  i  pracowników szkoły. Mamy nadzieję, że wszystkie podarunki sprawiły radość obdarowanym.

Dodatkową atrakcją tego dnia było to, że zwolnieni z pytania byli wszyscy uczniowie. Szkolne Mikołajki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy za udział i pomoc wszystkim uczniom i nauczycielom.

Osoby odpowiedzialne: Mariola Wiśniewska, Barbara Wolak i Ewa Żyłaniec.

Mariola Wiśniewska