W ramach projektu uczniowie z klasy III a PdP pod kierunkiem wychowawcy realizowali II moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Emocja” .

II moduł poprowadził uczniów do Krainy Wyobraźni. Celem zajęć było pobudzanie wyobraźni twórczej, fantazji i kreatywności oraz rozbudzanie aktywności ucznia i zaangażowania podczas zajęć. Uczniowie wysłuchali opowiadania ,,Żółty balonik” i odpowiedzieli na pytania dotyczące utworu. Wzięli udział w zabawie ,,Magiczne pudełko”. Potrafili wyobrazić sobie, co w nim się znajduje. Wszystkie pomysły zapisaliśmy na kartkach. Wykonaliśmy ,,Mapę myśli” ze słowami kojarzącymi się z wyobraźnią. Następnie uczniowie zajęli się pracą ,,Kodowanie z wyobraźnią”. Rozwiązaniem były balony. Na zakończenie wykonali pracę plastyczną - balon sylwestrowy wg swojej wyobraźni.

Monika Kołodziejczak

2. W. Kulej przykleja napis3. W. Kulej. M. Bartkowiak Ż. Niewiadomska podczas wykonywania pracy4. W. Kulej M. Bartkowiak Ż. Niewiadomska podczas pracy5. W. Kulej M. Bartkowiak Ż. Niewiadomska podczas pracy6. . W. Kulej M. Bartkowiak Ż. Niewiadomska podczas pracy7. W. Kulej M. Bartkowiak Ż. Niewiadomska podczas pracy rysowania balonówplakat grudzień