Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Kiermasz na „Warmińskim Spotkaniu Czterech Kultur 2017”

Przed Bazylika Mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Braniewie w dniu 17 grudnia 2017 roku odbyły się „Warmińskie Spotkania Czterech Kultur 2017”.

W programie między innymi zorganizowano  świąteczny kiermasz rękodzieła, w którym wzięła udział ekipa  naszego Ośrodka. Na kiermaszowych stołach nabyć można było dzieła wychowanków naszej placówki.

Na kiermasz po raz pierwszy przybyli z piernikowymi wypiekami członkowie Szkolnego Koła  Wolontariatu „Dar serca” działającym w Ośrodku.