Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Kiermasz na „Warmińskim Spotkaniu Czterech Kultur 2017”

Przed Bazylika Mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Braniewie w dniu 17 grudnia 2017 roku odbyły się „Warmińskie Spotkania Czterech Kultur 2017”.

W programie między innymi zorganizowano  świąteczny kiermasz rękodzieła, w którym wzięła udział ekipa  naszego Ośrodka. Na kiermaszowych stołach nabyć można było dzieła wychowanków naszej placówki.

Na kiermasz po raz pierwszy przybyli z piernikowymi wypiekami członkowie Szkolnego Koła  Wolontariatu „Dar serca” działającym w Ośrodku.