Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Uroczysta świąteczna wieczerza

Przekazaniem  przez harcerki  hufca ZHP w Braniewie Betlejemskiego Światełka Pokoju wraz z przesłaniem na 2018 rok  „W Tobie jest światło” rozpoczęto spotkanie wigilijne wychowanków Ośrodka.

Gośćmi uroczystej wieczerzy, która odbyła się w czwartek 21 grudnia 2017 roku był Starosta Braniewski Leszek Dziąg wraz z Członkami Zarządu Powiatu Branieskiego: Arturem Mieczańcem, Mirosławem Kudlińskim, Władysławem Hruszka.

Starosta Braniewski oraz pani Dyrektor Ośrodka złożyli  życzenia świąteczno – noworoczne, a  następnie  wszyscy podzielili się opłatkiem. Przybył także „Mikołaj”,  który przekazał wychowankom  słodycze i tradycyjne paczki świąteczne.