Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Uroczysta świąteczna wieczerza

Przekazaniem  przez harcerki  hufca ZHP w Braniewie Betlejemskiego Światełka Pokoju wraz z przesłaniem na 2018 rok  „W Tobie jest światło” rozpoczęto spotkanie wigilijne wychowanków Ośrodka.

Gośćmi uroczystej wieczerzy, która odbyła się w czwartek 21 grudnia 2017 roku był Starosta Braniewski Leszek Dziąg wraz z Członkami Zarządu Powiatu Branieskiego: Arturem Mieczańcem, Mirosławem Kudlińskim, Władysławem Hruszka.

Starosta Braniewski oraz pani Dyrektor Ośrodka złożyli  życzenia świąteczno – noworoczne, a  następnie  wszyscy podzielili się opłatkiem. Przybył także „Mikołaj”,  który przekazał wychowankom  słodycze i tradycyjne paczki świąteczne.