Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Apel bożonarodzeniowy 2017

W dniu 22 grudnia 2017 roku odbył się w Ośrodku uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Na początku Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska  serdecznie przywitała wszystkich obecnych oraz zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, w której wzięli udział uczniowie przygotowani pod okiem nauczycieli. Aktorzy wcielili się w różne postacie tj., Józef, Maryja, Babcia Anioł, Księżyc, Gwiazda Betlejemska, Gwiazda, Jeż, Zając, Sowa, Lis i Miś. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami tworzącymi niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Po zakończeniu części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym i ich rodzinom życzenia świąteczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani  Aleksandrze Orysiak i Pani Ewie Żyłaniec za piękną scenografię, która wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój oraz Pani Sylwii Gniadek za pomoc w oprawie muzycznej.

Apel zobacz  zdjęcia

Monika Kołodziejczak, Dorota Badowska, Anna Drozdowska