Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Apel bożonarodzeniowy 2017

W dniu 22 grudnia 2017 roku odbył się w Ośrodku uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Na początku Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska  serdecznie przywitała wszystkich obecnych oraz zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, w której wzięli udział uczniowie przygotowani pod okiem nauczycieli. Aktorzy wcielili się w różne postacie tj., Józef, Maryja, Babcia Anioł, Księżyc, Gwiazda Betlejemska, Gwiazda, Jeż, Zając, Sowa, Lis i Miś. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami tworzącymi niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Po zakończeniu części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym i ich rodzinom życzenia świąteczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani  Aleksandrze Orysiak i Pani Ewie Żyłaniec za piękną scenografię, która wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój oraz Pani Sylwii Gniadek za pomoc w oprawie muzycznej.

Apel zobacz  zdjęcia

Monika Kołodziejczak, Dorota Badowska, Anna Drozdowska