Aktualności

Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

 

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Więcej…

Paczka przedświąteczna

Miesiąc grudzień upłynął naszym  Wolontariuszom pod hasłem „ Piernikowe Szaleństwo” gdzie pod okiem opiekunów piekli, lukrowali oraz pakowali piernikowe cudeńka.

 

Wszystko po to , by wziąć udział po raz pierwszy w Kiermaszu Świątecznym pod hasłem „ Warmińskie Spotkania Czterech Kultur” w Braniewie.

 

Piernikowe stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dochód ze sprzedaży pierników Wolontariusze przeznaczyli na pomoc przedświąteczną  dla trzech uczniów z naszego Ośrodka.

 

Wolontariusze dziękują wszystkim darczyńcom.

 

zobacz  zdjęcia