Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Paczka przedświąteczna

Miesiąc grudzień upłynął naszym  Wolontariuszom pod hasłem „ Piernikowe Szaleństwo” gdzie pod okiem opiekunów piekli, lukrowali oraz pakowali piernikowe cudeńka.

Wszystko po to , by wziąć udział po raz pierwszy w Kiermaszu Świątecznym pod hasłem „ Warmińskie Spotkania Czterech Kultur” w Braniewie.

Piernikowe stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dochód ze sprzedaży pierników Wolontariusze przeznaczyli na pomoc przedświąteczną  dla trzech uczniów z naszego Ośrodka.

Wolontariusze dziękują wszystkim darczyńcom.