Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu - "Razem na Święta".

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To szczególny czas, kiedy możemy otworzyć nasze serca na potrzeby innych.

W ramach akcji „Razem na Święta” wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu mogli sprawić , by te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były piękniejsze i radośniejsze dla tych , którzy na co dzień borykają się z trudnościami. Dzięki funduszom jakie pozyskaliśmy ze sprzedaży materiałowych toreb, szytych w ramach akcji „Bądźmy Eko na co dzień” przygotowaliśmy świąteczną paczkę dla ucznia naszej szkoły . Do akcji dołączyła się Pani Dyrektor, która przekazała rodzinie niezbędne środki czystości.
Mamy nadzieję, że nasze upominki sprawią, że te Święta będą radośniejsze dla obdarowanej rodziny, a wolontariusze utwierdzą się w przekonaniu, że warto pomagać, bo przecież w każdym z nas tkwi moc czynienia dobra.

Pomaganie daje dużo radości i pozwala nam poczuć się lepszymi ludźmi.
Pamiętajmy, że „Razem możemy więcej".

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu B. Wolak, A. Markowska

razem na swieta 1razem na swieta 2razem na swieta 3razem na swieta 4razem na swieta 5