Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Informacje dla rodziców

1)    W dniu 16.01.2018 r. (wtorek) od godz. 14:30 w pokoju nauczycielskim w budynku ul. Moniuszki odbędą się posiedzenia zespołów do spraw IPE-T. Podczas posiedzeń zostanie przeprowadzona ewaluacja indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych uczniów za I półrocze 2017/2018.

2)    W dniu 18.01.2018 r. (piątek) o godz. 08:00 w sali gimnastycznej w budynku ul. Moniuszki odbędzie się apel z okazji Święta Szkoły. Podczas apelu zostanie dokonane podsumowanie I półrocza nauki w Ośrodku.

3)    Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w dniach od 22 stycznia do 4 lutego uczniowie mają ferie zimowe.

4)    Proszę zwrócić uwagę na bezpieczne i prawidłowe zachowanie dzieci podczas zabaw zimowych, przemieszczania się przez ulice miast i w pobliżu zbiorników wodnych. W Braniewie szczególnym miejscem, na które należy zwrócić uwagę są okolice rzeki Pasłęki oraz ulice Gdańska i Kościuszki o zwiększonym natężeniu ruchu drogowego.

5)    W dniu 05.02.2018 r. (poniedziałek) bezpośrednio po feriach zimowych odbędą się zebrania z rodzicami według następującego porządku:

a) O godz. 13:30 spotkania wychowawców klas z rodzicami na temat:

– Osiągnięcia uczniów za I półrocze nauki – oceny, frekwencja, uwagi, zachowanie, udział wychowanków w konkursach i zawodach” (przeprowadzą wychowawcy klas)

b) O godz. 14:00 zebranie Rady Rodziców z dyrekcją Ośrodka:

– Podsumowanie I półrocza nauki (D. Wiśniewska, J. Dobrowolski)

– Szkoła dla rodziców na temat: „Promocja zdrowego stylu życia”

(K. Pietrzak, B. Tuptońska)

Wicedyrektor Ośrodka

Jarosław Dobrowolski