Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Spotkanie z Doradcą Zawodowym

W dniu 12.01.2018r odbyły się kolejne zajęcia z zakresu Doradztwa Zawodowego.

Tym razem Pani Iwona Obłąk z MCK OHP w Braniewie spotkała się z uczniami klas Przysposobienia do Pracy. Wszyscy byli zainteresowani tematem zajęć tj. „Drzewo marzeń” i z dużym zainteresowaniem prezentowali swoje plany życiowe.

Irena Korwat