Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Święto naszej szkoły 2018

W dniu 19 stycznia 2018 roku odbył się uroczysty apel z okazji święta szkoły. Tradycją tej uroczystości stała  się prezentacja przedstawicieli klas w „Konkursie talentów”.

Uczniowie zaprezentowali układy taneczne, wiersze i krótkie, humorystyczne przedstawienia. Nad przygotowaniem apelu czuwały panie Justyna Wróblewska – Trapiszczonek i Halina Frączek. Po obejrzeniu występów przyszedł czas na wręczenie listów pochwalnych przez panią dyrektor Dorotę Wiśniewską dla wyróżniających się uczniów. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją.

Lista uczniów nagrodzonych listem pochwalnym za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz reprezentowanie placówki w konkursach, przeglądach i zawodach sportowych:

1. I. Wejnert
  32. K. Kwiatkowski
  33. M. Maksyśko
  34. M. Adamczyk

Uczniowie nagrodzeni przez dyrekcję Ośrodka listem pochwalnym i nagrodą rzeczową za 100% frekwencję:

1. S. Szczotka
  2. K. Kurowski
  3. D. Szymański
  4. P. Szymańska

Stypendiami szkolnego stowarzyszenia „Oligare” zostali nagrodzeni uczniowie angażujący się w pracę na rzecz innych.

Na koniec pani dyrektor serdecznie  pogratulowała osiągnięć i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych. jak również tradycyjnie obdarowała wszystkich obecnych słodkościami.

Halina Frączek