Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Święto naszej szkoły 2018

W dniu 19 stycznia 2018 roku odbył się uroczysty apel z okazji święta szkoły. Tradycją tej uroczystości stała  się prezentacja przedstawicieli klas w „Konkursie talentów”.

Uczniowie zaprezentowali układy taneczne, wiersze i krótkie, humorystyczne przedstawienia. Nad przygotowaniem apelu czuwały panie Justyna Wróblewska – Trapiszczonek i Halina Frączek. Po obejrzeniu występów przyszedł czas na wręczenie listów pochwalnych przez panią dyrektor Dorotę Wiśniewską dla wyróżniających się uczniów. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją.

Lista uczniów nagrodzonych listem pochwalnym za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz reprezentowanie placówki w konkursach, przeglądach i zawodach sportowych:

1. I. Wejnert
  32. K. Kwiatkowski
  33. M. Maksyśko
  34. M. Adamczyk

Uczniowie nagrodzeni przez dyrekcję Ośrodka listem pochwalnym i nagrodą rzeczową za 100% frekwencję:

1. S. Szczotka
  2. K. Kurowski
  3. D. Szymański
  4. P. Szymańska

Stypendiami szkolnego stowarzyszenia „Oligare” zostali nagrodzeni uczniowie angażujący się w pracę na rzecz innych.

Na koniec pani dyrektor serdecznie  pogratulowała osiągnięć i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych. jak również tradycyjnie obdarowała wszystkich obecnych słodkościami.

Halina Frączek