Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Tłusty Czwartek dzisiaj mamy, więc pączusie zajadamy

8 lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Była to okazja do świetnej zabawy, ale także do przypomnienia i kultywowania tradycji i zwyczajów.

Wszyscy słodziliśmy się pączkami. W ten dzień nie zabrakło tańców, ponieważ to ostatki.

Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor Ośrodka Dorocie Wiśniewskiej oraz panu Mirosławowi Kudlińskiemu – Członkowi Zarządu Powiatu za wspaniałe pączki.

Dziękujemy mamom, Wiktorki Sadkowskiej i Marcina Bartkowiaka, za wystój korytarza.

Monika Kołodziejczak