Z okazji Święta Trzech Króli, które jest niezwykle ważne dla wszystkich chrześcijan, jako jedno z pierwszych świąt ustanowionych w Kościele katolickim, chcielibyśmy pochwalić się występem naszych uczniów. Przed przerwą świąteczną przedstawili oni pięknie historię Narodzin Chrystusa. Trzej Mędrcy ze Wschodu wypadli zjawiskowo. Wszyscy uczniowie wczuli się doskonale w swoje role. Wielkie brawa dla Was.

Przed przedstawieniem Wicestarosta Pan Krzysztof Kowalski podziękował naszemu uczniowi Danielowi Szustakowi za bohaterski czyn, który miał miejsce podczas obozu wypoczynkowego. Natomiast Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska wraz z Prezesem Stowarzyszenia „Oligare”, chcąc wychowankowi odwdzięczyć się za wzorową postawę, wręczyły Danielowi stypendium.

jaselka 1jaselka 2jaselka 3jaselka 4jaselka 5jaselka 6Monika Kowiako