Początek roku to czas, kiedy mamy chęć do podejmowania nowych wyzwań i silne postanowienie, że nasze plany zamienią się w realne czyny. Wraz z Nowym Rokiem przybywa nam energii i chęci do działania. Dlatego uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem M. Sieniawskiej, M. Boryczka i A. Orysiak zaproponowali społeczności szkolnej kilka ekologicznych wyzwań, które z łatwością każdy może wdrożyć w codzienne życie. Do działań przyłączyli się uczniowie z klas młodszych.

Każdy z uczniów mógł zapoznać się z propozycjami oraz umieścić swoje ekologiczne postanowienie noworoczne na przygotowanym plakacie. Życzymy wszystkim w Nowym Roku, aby byli jeszcze bardziej EKO i wprowadzili do swojego życia kilka prostych zmian, dzięki którym będziemy zdrowsi i zadbamy o naszą planetę.

eko system 1eko system 2eko system 3eko system 4eko system 5eko system 6eko system 7eko system 8eko system 9Marzena Sieniawska