Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Walentynki 2018

Dnia 14 lutego klasy: II i III a Gim. ZT  obchodziły wspólnie Walentynki.

Celem spotkania było kultywowanie tradycji walentynkowej, zachęcenie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom i bliskim), nawiązywanie  kontaktów interpersonalnych w czasie wspólnych zabaw.

Podczas spotkania każdy wykonał serduszko dla bliskiej osoby. Uczniowie również uczestniczyli w zajęciach kulinarnych. Tym razem piekli pyszne muffinki.  Było zabawnie, kolorowo i bardzo smacznie.

Monika Kołodziejczak