18 stycznia 2022 odbyły się zajęcia warsztatowe w ramach programu realizowanego w Szkole Przysposabiającej do Pracy „ W naszej szkole jest fajnie”. Tym razem tematem zajęć były bezpieczne ferie zimowe . Na początek uczniowie odgadywali zagadki o zimie i zdobywali słodkie nagrody. Prezentacja multimedialna przybliżyła im tematykę bezpieczeństwa. W dalszej części zajęć utrwalili zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych i wykonali plakat nt. Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych z nami osób. Kolejne zajęcia w ramach realizacji programu odbędą się w lutym.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska