W tym roku szkolnym na terenie naszego Ośrodka realizowany jest projekt „Bajkowe przygody Pucia”. Projekt adresowany jest do dzieci uczęszczających na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i ich rodziców. Celem zajęć jest wszechstronny rozwój podopiecznych Ośrodka oraz udzielanie wsparcia rodzicom.

Drugie spotkanie odbyło się pod hasłem „Karnawał”. Zajęcia zostały zorganizowane przez psychologa, neurologopedę, specjalistę terapii SI, logopedę, terapeutę bibliotekarza. Niestety z powodu obecnej sytuacji pandemicznej rodzice nie mogli uczestniczyć w spotkaniu.
Uczestnicy spotkania ubrali kolorowe kostiumy, zamieniając się w postacie z bajek i nie tylko. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach muzyki i podczas wykonywania różnych konkurencji przygotowanych przez zespół specjalistów.

Alicja Solińska