Zbiórka na rzecz Ukrainy w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Od 28 lutego do 14 marca w naszej szkole odbyła się zbiórka na rzecz walczącej Ukrainy i jej mieszkańców, którzy musieli uciekać ze swojej ojczyzny.
Dzięki ofiarności uczniów, ich rodziców, pracowników szkoły udało się zebrać wiele produktów żywnościowych, środków higieny osobistej, środków chemicznych jak również niezbędne przybory szkolne do nauki dla dzieci, nową bieliznę , ubrania , koce itp.

Zapał malujący się na twarzy naszych pracujących wolontariuszy przy pakowaniu zebranych produktów, pokazywał, jak bardzo zależy im na wsparciu tych, których bezpieczeństwo za naszą wschodnią granicą jest zagrożone.
Zebrane produkty trafiły do uchodźców z Ukrainy, przebywających we Fromborku w Domu Mikołaja Kopernika Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
Serdecznie dziękujemy za każdy ofiarowany dar, za troskę o losy innych.

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły wiemy, że macie wielkie serca i za to wszystkim Wam dziękujemy.

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu Barbara Wolak

zbiorka ukraina 1zbiorka ukraina 2zbiorka ukraina 2zbiorka ukraina 3zbiorka ukraina 3zbiorka ukraina 4zbiorka ukraina 5zbiorka ukraina 6zbiorka ukraina 7zbiorka ukraina 8zbiorka ukraina 9