22 marca 2022 odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe w ramach programu realizowanego w Szkole Przysposabiającej do Pracy „ W naszej szkole jest fajnie”. Tym razem tematem zajęć były oznaki wiosny. Na początek uczniowie wysłuchali informacji związanych z tą piękną porą roku. Następnie odbył się konkurs polegający na odgadywaniu wiosennych zagadek.

Uczniowie za prawidłowo udzielone odpowiedzi otrzymywali lizaki. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Żaneta Niewiadomska
II miejsce – Łukasz Kowal i Maksymilian Dudek
III miejsce – Marcin Maćkowiak, Edek Kubejko i Janek Urbaniak

W dalszej części zajęć wykonano przepiękne , wiosenne prace plastyczne, które zostały wyeksponowane na gazetce w sali nr 8. Tradycyjnie nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych z nami osób. Kolejne zajęcia w ramach realizacji programu odbędą się już w kwietniu.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska