Uczniowie klasy II i III a Szkoły Przysposabiającej w ramach innowacji uczestniczyli
18 marca w zajęciach ,,Zasady zdrowego stylu życia”. W grupach uczniowie tworzyli plakaty na podstawie zdobytej wiedzy.

22 marca gościliśmy Panią Lucynę Iwaszko, która jest trenerem odżywiania. Przybliżyła nam temat ,, Negatywny wpływ cukru na organizm. Czym zastąpić cukier?”. Dowiedzieliśmy się, jakie są skutki nadmiernego spożywania cukru, ile jest go w naszych ulubionych produktach. Mieliśmy okazję spróbować zamienniki cukru, takie jak stewia, erytrytol oraz syrop klonowy. Na zakończenie zajęć uczniowie przygotowali talerzyki zdrowych rozmaitości. Dziękujemy Pani Lucynie Iwaszko za współpracę i czekamy na kolejne spotkanie.

Monika Kołodziejczak

1. Uczniowie z kl. II i III a Pdp oraz gość Pani Lucyna Iwaszko2. Uczniowie z kl. II i III a Pdp oraz gość Pani Lucyna Iwaszko3. Uczniowie z kl. II i III a Pdp oraz gość Pani Lucyna Iwaszko4. Uczniowie z kl. II i III a Pdp oraz gość Pani Lucyna Iwaszko6. Uczniowie z kl. II i III a Pdp 27. Uczniowie z kl. II i III a Pdp9. . Uczniowie z kl. II i III a Pdp10. plakaty