FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Po raz XXIII w Kwidzynie

Jak co roku w maju zespół teatralny „Supełek” brał udział Forum Teatralnym Placówek Kształcenia Specjalnego w Kwidzynie. Już po raz 23 spotkaliśmy się na przeglądzie twórczości dziecięcej.

Impreza miała charakter jubileuszowy XXV-lecia. Jako jedyna grupa uczestniczyliśmy w przeglądzie od początku tj. od 1993 roku. Zostaliśmy uhonorowani okolicznościowym upominkiem. Rywalizowało ze sobą 18 grup teatralnych.

Zaprezentowaliśmy sztukę „Śnieżka na wesoło”, którą gromko oklaskiwała kwidzyńska publiczność. Jak zwykle przywieźliśmy ze sobą okazały puchar i nagrody rzeczowe dla każdego z aktorów. Atmosfera jak zwykle była wspaniała, dzieci bawiły się doskonale, zarówno w czasie występów jak i podczas dyskoteki.

Plakat do naszej sztuki wykonano pod kierunkiem Aleksandry Orysiak.

Grażyna Kisiel