Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Zajęcia otwarte z wykorzystaniem nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych

W  ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w  naszej placówce i Szkoły Podstawowej nr 5w Braniewie uczestniczyli w zajęciach otwartych organizowanych  przez nasze szkoły. Uczniowie chętnie brali udział w przygotowanych  zajęciach a nowe technologie nie stanowią dla nich żadnych barier.

Aktywne uczestnictwo w lekcjach i „konkurowanie”  o miejsce przy tablicy interaktywnej oraz solidaryzowanie  się z uczniami drugiej szkoły zasługuje na uznanie.

Monika Kowiako