10 maja 2022 uczniowie klasy II zt. sp. i III pdp uczestniczyli w spotkaniu z paniami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji programu „ Poznaj mnie, moje miasto i najbliższą okolicę”.

Nasza wizyta rozpoczęła się od pokazu umiejętności tanecznych przesympatycznych pań, których radość i energia udzieliły się nam wszystkim. Początkowo onieśmieleni uczniowie , po kilku minutach przyłączyli się do wspólnego tańca. Można śmiało stwierdzić, że muzyka łączy pokolenia, ponieważ zarówno nasze maluchy, jak i starsi uczniowie oraz panie uczestniczące w zajęciach bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie . Uczniowie SOSW nr 1 w Elblągu otrzymali od nas zdjęcia ze spotkania. Bardzo szkoda, że nie mogli być razem z nami.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska