7 czerwca 2022 uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w kolejnych zajęciach zrealizowanych w ramach programu „W naszej szkole jest fajnie”. Tym razem zajęcia dotyczyły bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną. Następnie toczyła się dyskusja na temat bezpieczeństwa w miejscach, do których udajemy się na wakacje. Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Przypomniane zostały numery telefonów alarmowych. Wspólnie ustalono i zapisano zasady, o których wszyscy powinni pamiętać w czasie wakacji. Następnie uczniowie wykonali plakat, który do końca roku szkolnego będzie nam wszystkim przypominał o tym, jak bardzo ważne jest bezpieczne spędzanie wakacji.
Podsumowanie programu odbędzie się w ostatnim tygodniu przed wakacjami.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska