Czwartkowe przedpołudnie uczniowie klasy III z wychowawcą spędzili w Miejskiej Bibliotece Publicznej. W ramach Braniewskiego Tygodnia Czytania lektor Beata Hubczuk - bibliotekarka z Czytelni dla Dorosłych wprowadziła młodych uczestników w niezwykły, literacki świat, gdzie zwierzęta odgrywają bardzo ważną rolę, będąc niejednokrotnie głównym bohaterem. Do wspólnego czytania zostały zaproszone również dzieci, które pięknie prezentowały wybrane przez siebie teksty. Pojawiły się krótkie wiersze i wierszyki polskich autorów. Czytanie przeplatane było rozmową, pytaniami oraz zagadkami.

Spotkanie wpisuje się w realizację projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek’’.

Marzenna Boryczka

chłopiec czyta wierszdzieci słuchają wierszydziecko czytaja też czytam innymjestem lektorem