Dzień Przyjaźni to niezwykle ważne święto w kalendarzu świąt nietypowych.
Dobry przyjaciel do prawdziwy skarb, dlatego warto o niego dbać.

Aby przybliżyć dzieciom wartość przyjaźni, przeprowadzono zajęcia świetlicowe pt.,, Jaki powinien być dobry przyjaciel?”. Podczas zajęć dzieci wymieniały cechy dobrego przyjaciela , stworzyły dekalog przyjaźni. Powstało również piękne ,,drzewko przyjaźni" wykonane z dłoni dzieci uczestniczących w zajęciach. Najwięcej emocji wzbudziło malowanie swojego przyjaciela i czasu spędzonego z nim podczas zabawy.

Życzymy Wam wszystkim prawdziwych i szczerych przyjaźni, takich na całe życie, na dobre i na złe.

Wychowawca świetlicy: K.Wierzbicka-Bieniuk