Maj i czerwiec to miesiące , w których obchodzimy Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Wspólne działania rodziców, nauczycieli i uczniów bardzo dobrze wpływają na rozwój naszych wychowanków. Aby uczcić rodzinne święta zorganizowano piknik rodzinny dla rodziców i uczniów klasy I – II sp. zt. i III pdp. Integracyjne spotkanie miało się odbyć na działce rodziców Oliwiera. Niestety pogoda troszeczkę pokrzyżowała nam plany .

Jednak my się nie poddajemy i piknik został zorganizowany w szkole. Były pieczone kiełbaski, słodkości i wspólna zabawa. Nie zabrakło dobrego humoru.
Wspólnie ustaliliśmy, że następne spotkanie odbędzie się we wrześniu. Mamy nadzieję, że pogoda drugi raz nie spłata nam psikusa i odwiedzimy działkę Oliwiera.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska