Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Jesień w świetlicy

Jesień to niezwykle malownicza pora roku, której piękne barwy pokrywają otaczający świat.

W tym roku, jesień zainspirowała wychowanków ze świetlicy szkolnej do stworzenia cudownych prac.

Dzieci pod kierunkiem pań wychowawczyń, wykonały różnorodne tematycznie prace, wykorzystując w tym celu samodzielnie wyszukane podczas spaceru dary jesieni.

Wyobraźnia naszych dzieci nie zna granic, a pomysłów było wiele .  I tak powstały ciekawe ,,Jesienne liski,,,  wyklejana z kolorowych liści - ,, Pani jesień,, , a na świetlicowych stolikach zamieszkały   ,, Plastelinowe ślimaczki,, z kasztanów.

Dodatkowo starsze dzieci mogły napisać opowiadanie na temat  - Jesiennych spacerów, wykonując do niego ciekawe i kolorowe ilustracje.

Kreatywność naszych dzieci jest godna podziwu, a efekty ich pomysłów i  działań można podziwiać na załączonych zdjęciach.

K.Wierzbicka-Bieniuk,    I. Korwat