Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

„Światowy Dzień Toalet” 2018

W dniu 20 listopada w Naszym Ośrodku uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w „Światowym Dniu Toalet”. Pielęgniarka szkolna wraz z nauczycielami prowadzącymi zajęcia wyjaśniała uczniom zasady korzystania z toalety oraz dbania  o higienę osobistą.

Uczniowie poszczególnych klas chętnie wysłuchali pogadanki czynnie biorąc udział w dyskusji dotyczącej  utrzymania czystości w toaletach oraz zasad higieny .

Nasi uczniowie biorą po raz drugi udział w programie” Wzorowa łazienka.

Zapraszamy do oddawania głosów na naszą szkolę oraz grania w mobilnej aplikacji , w której można zdobyć dodatkowe punkty do 30 listopada bieżącego roku.

Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Monika Kowiako