Aktualności

Wycieczka do Stegny 2018

Dnia 13  czerwca 2018 uczniowie klasyi III b  Gim. zt.i I pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Od razu po przyjeździe udali się na pyszne lody, a następnie spacerkiem nad morze. 

 

Więcej…

Powiatowa konferencja: „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”

W dniu 25.05.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie została zorganizowana konferencja powiatowa „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”.

 

Więcej…

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Rodzina w poezji” 2018

23 maja odbył się w naszym Ośrodku Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Rodzina w poezji”. W konkursie wzięli udział uczniowie SOSW nr 1 w Elblągu, SOSW nr 2 w Elblągu oraz SOSW w Braniewie.

 

Czytaj więcej...

Wielkie otwarcie ……. na potrzeby dzieci

Już od 01 września  2017 roku w naszej placówce prowadzona jest rehabilitacja naszych wychowanków.  Staraniem pani dyrektor Doroty Wiśniewskiej w dniu 18 maja 2018 roku odbyło się uroczyste  otwarcie nowej sali rehabilitacyjnej.

Czytaj więcej...

Po raz XXIII w Kwidzynie

Jak co roku w maju zespół teatralny „Supełek” brał udział Forum Teatralnym Placówek Kształcenia Specjalnego w Kwidzynie. Już po raz 23 spotkaliśmy się na przeglądzie twórczości dziecięcej.

Czytaj więcej...

IX Wojewódzki Turniej Ekologiczno - Przyrodniczy "Drzewa- filary życia"

17 maja 2018 r uczniowie naszego ośrodka w składzie Milena Więcierzewska, Katarzyna Lipka, Patryk Oleszczuk brali udział w IX Wojewódzkim Turnieju Ekologiczno- Przyrodniczym w Miłakowie.
Organizatorem tej zabawy jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Miłakowa oraz Nadleśnictwo Dobrocin.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt." Najpiękniejsze polskie drzewa"

W konkursie, organizowanym przez SOSW w Miłakowie, nasz ośrodek reprezentowały prace plastyczne wykonane różnorodnymi technikami przez Izabelę Wejnert, Milenę Więcierzewską, Anię Ostapiuk oraz Natalię Kasperowicz.

Czytaj więcej...