Aktualności

Wycieczka do Stegny 2018

Dnia 13  czerwca 2018 uczniowie klasyi III b  Gim. zt.i I pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Od razu po przyjeździe udali się na pyszne lody, a następnie spacerkiem nad morze. 

 

Więcej…

Powiatowa konferencja: „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”

W dniu 25.05.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie została zorganizowana konferencja powiatowa „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”.

 

Więcej…

Powiadomienie o miejscu i terminie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

 

Kwalifikacja T.1 - Wykonywanie prac pomocniczych

w obiektach świadczących usługi hotelarskie

911205 - Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

 

sesja czerwiec – lipiec 2018 formuła 2012

 

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Recytatorski 2018

26 kwietnia 2018 r.  już po raz dziewiętnasty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we współpracy z Klubem Wojskowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Polski Stefana Batorego  do udziału w konkursie tradycyjnie zaprosił dzieci z Powiatu Braniewskiego.

Czytaj więcej...

Uroczystości związane z obchodami: Dnia Flagi RP i Święta Konstytucji 3 Maja.

Fotorelacja z uroczystości związanych z obchodami: Dnia Flagi RP i Święta Konstytucji 3 Maja w Braniewie. Udział w nich pani dyrektor, nauczycieli i wychowanków z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku "Promyk" działającej w naszym Ośrodku.

 

Czytaj więcej...

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 2018

Dnia 27.04.2018r odbył się apel z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji   3 Maja. Uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny , który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. 

Nad przygotowaniem apelu czuwały panie: Aleksandra Orysiak, Aleksandra Martyńska, Sylwia Gniadek, oraz Monika Kowiako  i Mariola Wiśniewska.

 

Na koniec Pan Wicedyrektor Ośrodka  i życzył wszystkim udanego majowego weekendu  i przypomniał o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach jak i   o umiejętnym korzystaniu z majowych atrakcji.  

Aleksandra Orysiak

Wojewódzki Konkurs Wegetariański w Bartoszycach " Krowarzywa Gotuj na 6"

W dniu 26.04.2018r odbył  się Wojewódzki  Konkurs Wegetariański  Gotuj na 6 pod  hasłem "KROWARZYWA" w SOSW

w Bartoszycach.

 

Czytaj więcej...