Aktualności

Wycieczka do Stegny 2018

Dnia 13  czerwca 2018 uczniowie klasyi III b  Gim. zt.i I pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Od razu po przyjeździe udali się na pyszne lody, a następnie spacerkiem nad morze. 

 

Więcej…

Powiatowa konferencja: „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”

W dniu 25.05.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie została zorganizowana konferencja powiatowa „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”.

 

Więcej…

19 kwietnia - Akcja Żonkile. 75 Rocznica Powstania w Getcie Warszawskim

Władze Rzeczpospolitej uznały datę 19 kwietnia jako Dzień Pamięci poświęconej wszystkim ofiarom Holokaustu, jest to   również data wybuchu powstania w   getcie warszawskim.

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zaporowa

W dniu 18 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las. Naszym przewodnikiem po ścieżce ekologicznej był pan Antoni Czyż.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „ Wiedza o Szkocji”

19 kwietnia 2018 roku o godzinie 10,00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym  w Kętrzynie odbył się:  Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego „ Wiedza o Szkocji”.

 

Czytaj więcej...

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

13 kwietnia uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej uczestniczyli w kolejnych zajęciach w ramach realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego o charakterze społecznym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Tematem zajęć była „Bezpieczna droga do szkoły”.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Święto zostało ustanowione 14 listopada 2007 r. poprzez Sejm RP w celu oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej. Obchody mają charakter państwowy.

 

Czytaj więcej...