Aktualności

79. rocznica agresji ZSRR na Polskę

W naszym Ośrodku harcerze z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Promyk”: Patrycja Frankowska, Daniel Lisowski, Magdalena Ptak oraz Kornel Kozłowski, podczas lekcji historii odczytali krótką informację o tym tragicznym wydarzeniu zapisanym na kartach historii naszej ojczyzny.

 

Więcej…

Informacja dla rodziców - spotkania

DRODZY  RODZICE !

 

Zapraszamy Państwa na spotkania nauczycieli i terapeutów dotyczące rozwoju, funkcjonowania i postępów edukacyjnych Waszych dzieci.

 

W spotkaniach uczestniczą nauczyciele uczący, terapeuci, pedagog, psycholog, wychowawcy grup oraz świetlicy.

 

W dniach 17.09 – 20.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia.

 

W dniach 24.09 – 27.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych.

 

Więcej…

Po raz XXIII w Kwidzynie

Jak co roku w maju zespół teatralny „Supełek” brał udział Forum Teatralnym Placówek Kształcenia Specjalnego w Kwidzynie. Już po raz 23 spotkaliśmy się na przeglądzie twórczości dziecięcej.

Czytaj więcej...

IX Wojewódzki Turniej Ekologiczno - Przyrodniczy "Drzewa- filary życia"

17 maja 2018 r uczniowie naszego ośrodka w składzie Milena Więcierzewska, Katarzyna Lipka, Patryk Oleszczuk brali udział w IX Wojewódzkim Turnieju Ekologiczno- Przyrodniczym w Miłakowie.
Organizatorem tej zabawy jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Miłakowa oraz Nadleśnictwo Dobrocin.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt." Najpiękniejsze polskie drzewa"

W konkursie, organizowanym przez SOSW w Miłakowie, nasz ośrodek reprezentowały prace plastyczne wykonane różnorodnymi technikami przez Izabelę Wejnert, Milenę Więcierzewską, Anię Ostapiuk oraz Natalię Kasperowicz.

Czytaj więcej...

Powiadomienie o miejscu i terminie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

 

Kwalifikacja T.1 - Wykonywanie prac pomocniczych

w obiektach świadczących usługi hotelarskie

911205 - Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

 

sesja czerwiec – lipiec 2018 formuła 2012

 

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Recytatorski 2018

26 kwietnia 2018 r.  już po raz dziewiętnasty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we współpracy z Klubem Wojskowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Polski Stefana Batorego  do udziału w konkursie tradycyjnie zaprosił dzieci z Powiatu Braniewskiego.

Czytaj więcej...