Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Czytaj więcej...

Świąteczne przygotowania w grupach opiekuńczo – wychowawczych

Ostatni tydzień przed Świętami Bożonarodzeniowymi w grupach opiekuńczo – wychowawczych upłynął w bardzo pracowitej atmosferze.

Wychowankowie otrzymali list od Świętego Mikołaja, który zapowiedział kontrolę czystości w pokojach.

 

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs Hotelarski Online „Dobry uczeń – świetny pracownik”

W  listopadzie bieżącego roku uczniowie II klasy Branżowej Szkoły pod kierunkiem Pani Moniki Kowiako przystąpili do Ogólnopolskiego  Konkursu  Hotelarskiego  Online  „Dobry uczeń – świetny pracownik”.

Czytaj więcej...

Akademia Bezpiecznego Puchatka 2018

W tym roku szkolnym nasz Ośrodek kolejny raz przystąpił do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Koordynatorem akcji na terenie placówki jest Alicja Solińska i Monika Kołodziejczak

W grudniu uczniowie klas:

- I-III SP

- I-III Sp „A”

- I-II SP ZT

uczestniczyli w zajęciach pod hasłem „Bezpiecznie na drodze”.

Dzieci poprzez zabawę, pogadankę przypomniały i utrwaliły wiedzę oraz umiejętności bezpiecznego poruszania się po drogach. Szczególnie zwrócono uwagę na zasady ruchu pieszych (przechodzenie przez jezdnię na zielonym świetle i tylko w miejscach do tego przeznaczonych, noszenie odblasków, itd.).

 

Alicja Solińska