Aktualności

79. rocznica agresji ZSRR na Polskę

W naszym Ośrodku harcerze z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Promyk”: Patrycja Frankowska, Daniel Lisowski, Magdalena Ptak oraz Kornel Kozłowski, podczas lekcji historii odczytali krótką informację o tym tragicznym wydarzeniu zapisanym na kartach historii naszej ojczyzny.

 

Więcej…

Informacja dla rodziców - spotkania

DRODZY  RODZICE !

 

Zapraszamy Państwa na spotkania nauczycieli i terapeutów dotyczące rozwoju, funkcjonowania i postępów edukacyjnych Waszych dzieci.

 

W spotkaniach uczestniczą nauczyciele uczący, terapeuci, pedagog, psycholog, wychowawcy grup oraz świetlicy.

 

W dniach 17.09 – 20.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia.

 

W dniach 24.09 – 27.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych.

 

Więcej…

Uroczystości związane z obchodami: Dnia Flagi RP i Święta Konstytucji 3 Maja.

Fotorelacja z uroczystości związanych z obchodami: Dnia Flagi RP i Święta Konstytucji 3 Maja w Braniewie. Udział w nich pani dyrektor, nauczycieli i wychowanków z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku "Promyk" działającej w naszym Ośrodku.

 

Czytaj więcej...

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 2018

Dnia 27.04.2018r odbył się apel z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji   3 Maja. Uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny , który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. 

Nad przygotowaniem apelu czuwały panie: Aleksandra Orysiak, Aleksandra Martyńska, Sylwia Gniadek, oraz Monika Kowiako  i Mariola Wiśniewska.

 

Na koniec Pan Wicedyrektor Ośrodka  i życzył wszystkim udanego majowego weekendu  i przypomniał o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach jak i   o umiejętnym korzystaniu z majowych atrakcji.  

Aleksandra Orysiak

Wojewódzki Konkurs Wegetariański w Bartoszycach " Krowarzywa Gotuj na 6"

W dniu 26.04.2018r odbył  się Wojewódzki  Konkurs Wegetariański  Gotuj na 6 pod  hasłem "KROWARZYWA" w SOSW

w Bartoszycach.

 

Czytaj więcej...

19 kwietnia - Akcja Żonkile. 75 Rocznica Powstania w Getcie Warszawskim

Władze Rzeczpospolitej uznały datę 19 kwietnia jako Dzień Pamięci poświęconej wszystkim ofiarom Holokaustu, jest to   również data wybuchu powstania w   getcie warszawskim.

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zaporowa

W dniu 18 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las. Naszym przewodnikiem po ścieżce ekologicznej był pan Antoni Czyż.

Czytaj więcej...